Bramowe pionowe centrum obróbcze Johnford DMC-1500H
Såld
Beskrivning
Rok produkcji: 2003
Wymiary stołu: 1600 x 850 mm
Przejazdy w osiach:
-X: 1500 mm
-Y: 900 mm
-Z: 762mm